Rybářské bivaky

Rybářské bivaky

Potřebuje-li rybář vyjet za svými úlovky na několik dní, nestačí, aby si nachystal pruty a veškeré rybářské náčiní, včetně návnady a nějaké krmě pro sebe. Musí také počítat s nepřízní počasí, a proto je nutné dobře se na den i noc zabezpečit. Tím se samozřejmě myslí nějaká střecha nad hlavou. Někdo má automobil takového typu, kde lze přespat, anebo se ukrýt v případě nečasu, anebo karavan. Kdo těmito motoristickými vymoženostmi nedisponuje, měl by si pořídit a sbalit s sebou kvalitní rybářský bivak.

camp-3634249_1280

Ve své podstatě se jedná o stan, který – má-li podlážku – může být umístěn pouze v místech, kde je stanování dovoleno. Jestliže je rybářský stan bez podlahy, považuje se za přístřešek a dá se postavit kdekoliv. Rybářské bivaky se vyrábí v různých velikostech; mohou být jak pro jednoho, tak i pro dva, anebo pro větší počet osob. Rozdíl mezi jednotlivými bivaky je jak v jejich výšce a ve vybavení, tak i třeba v doplňcích – těmi mohou být nafukovací matrace pro pohodlné přespání, anebo má stan předsíňku, v níž mohou rybáři usednout na sedačkách a lovit i za deště bez jediné kapky za krkem.

Naše společnost má v nabídce jednodušší bivaky, ale i ty vysoce komfortní. Čas od času provádíme výprodej (nejedná se o nekvalitní zboží, ale někdy je zapotřebí vyprázdnit sklady, například když očekáváme nové produkty), a tehdy zakoupíte i ty nejhodnotnější a značkové stany za velice příznivou cenu.

man-415552_1280

Některé typy bivaků si můžeme představit podrobněji:

  • Bivak Mivardi professional – laťka jeho provedení i vybavení je nastavena opravdu vysoko; a přesto ho můžete zakoupit za dobrou cenu. Podobné je to s bivakem značky Zfish, který nabízíme v podobě přístřešku.

  • Jednoduchý a přitom velice účinný přístřešek Carp Zoom ochrání každého rybáře před palčivými letními slunečními paprsky, před deštěm i větrem. Složíte ho raz dva – základem jsou pevné ocelové tyčky, na něž upevníte samotnou „přístřeškovinu“. Přístřešek lze po demontáži opět snadno složit do tašky. Přes všechny tyto výhody je jeho cena je poměrně nízká.

Na rybářské bivaky můžete ještě navíc zakoupit přehoz. Tento druhý plášť zajistí, aby se k vám nedostala ani kapička vláhy – účinně funguje proti rosení stanu zevnitř.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.