Vykročte vstříc lepšímu zítřku s chytrým osvětlením philips hue

Vykročte vstříc lepšímu zítřku s chytrým osvětlením philips hue

Máte rádi pořádek a řád a líbí se vám, když všechno funguje přesně tak, jak to chcete vy?
Nechcete se zabývat řešením každodenních banalit, protože máte nabitý pracovní rozvrh a potřebujete myslet na skutečně důležité věci?
Anebo máte nějaké zdravotní omezení, které vám komplikuje péči o vaši domácnost?

světlo

Existuje milión důvodů, proč velmi oceníte internet věcí a domov nabitý moderními chytrými technologiemi.
Ty byly stvořeny proto, aby vám výrazně usnadnily život, ať už žijete kdekoli a jakkoli. Někdo nemá čas řešit banality a jiný si chce svůj volný čas skutečně užít. Ať je to tak či onak, vždy jde o to, zbavit se tíživých každodenních starostí, které vám nic nepřinášejí a pouze vás okrádají o čas. A znáte to – tisíckrát malé nepatrné nic vás může umořit k smrti. Takže i když jde „pouze“ o to, že máte rozsvítit světla v kuchyni a v obývacím pokoji, i když jde „pouze“ o to, že máte sepsat, co chybí ve vaší lednici, abyste to mohli koupit, a i když jde „pouze“ o to, abyste nalili vodu do konvice a spustili její ohřev, tak i takové zdánlivě nepatrné činnosti zabírají ve vašem denním rozvrhu opravdu hodně místa.

inteligentní domácnsot

Přitom to celé může být úplně jinak. Jakmile se začala prodávat automatická vrata do garáže, všichni si je zamilovali. A stejně tak roste obliba chytrého osvětlení philips hue, se kterým hravě na dálku s pomocí chytrého telefonu spustíte jakékoli světlo v domě, od toho bodového, přes stolní, až po stropní osvětlení. A to je teprve pouhý začátek, neboť tyto moderní technologie mohou obsahovat veškeré vaše spotřebiče. Svůj dům tak budete mít skutečně pod kontrolou a jednoduchým nastavením časování a ovládáním na dálku můžete zařídit, co jen chcete, ať už jste kdekoli. Takže ať už zrovna potřebujete vyprat a vysušit prádlo anebo třeba otevřít dveře a rozsvítit kurýrovi, který vám donesl objednaný balíček, můžete to učinit jediným stiskem na displeji, aniž byste udělali krok z místa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.