Kryt na Xiaomi Redmi Note 7 vyrobený z imitace kůže

Kryt na Xiaomi Redmi Note 7 vyrobený z imitace kůže

Eko kůži se někdy také přezdívá „imitace pravé kůže“.

Co je to eko-kůže

Nemusí se zabíjet zvířata – víte, kolik se vyrobí pouzder typu flip (knížka), a kolik je jich distribuováno na trh? Jsou to miliony kusů. Kdyby byly vyrobené z pravé kůže, muselo by kvůli tomu zemřít násilnou smrtí mnoho zvířat. Naštěstí k tomu dojít nemusí, neboť eko-kůže nemá nic společného s kůží zvířecí. Je to stoprocentní polyuretanový polymer, naprosto zdravotně nezávadný, netoxický a vhodný i pro osoby s alergiemi. Mimochodem, polyuretan se využívá i pro výrobu zdravotních matrací, na kterých spí kojenci a batolata a nemocní senioři, kteří trpí dekubity (proleženinami).

focení s telefonem

Je dobře prodyšná – na prodyšnosti staví eko-kůže obrovský úspěch a zvyšuje poptávku po těchto výrobcích u mnoha výrobních odvětví. Prvním z nich jsou matrace a lůžkoviny, kde hraje tato vlastnost klíčovou roli, ostatně, jak by se vám líbilo spát, zabaleni v igelitovém pytli a budit se každé ráno propocení, s lepkavým potem na pokožce? Další oblastí, kde prodyšnost polyuretanu je nezbytnou součástí výrobků, je obuv, zejména typu letních sandálů. Eko-kůže v tomto ohledu dokáže klasickou kůži zcela nahradit. A co se týče krytů na Xiaomi Redmi Note 7, tam prodyšnost zabraňuje srážení tekutiny mezi krytem a telefonem, která by mohla proniknout štěrbinou za dotykovým displejem dovnitř přístroje.

mobil v rukou

Design – nejlepší reklamou každého výrobku je jeho funkčnost a vzhled. Co naplat, nekupujeme si přece něco, co se nám nelíbí, a co je spíše na obtíž. Jakou roli hraje vzhled u obalů na mobily, prokazuje počet prodaných kusů knížkových pouzder, jejichž atraktivita a elegance předčí jiné typy výrobků v této kategorii. Designéři mají navíc poměrně snadno úlohu v tom, že jde o rovnou plochu, kterou lze vyzdobit pastelovými barvami, barevnými přechody a vzory, podobně jako se to provádí u návrhů knižních vazeb. Svým způsobem takové pouzdro připomíná malou knížečku, odtud také pramení název „knížková pouzdra“.

Comments are closed.