Kvalitní blogy

Kvalitní blogy

Jistě znáte ten fenomén, kdy hodně dětí mělo svůj vlastní blog. A co vy, pamatujete si to? Taky jste dříve měli svůj vlastní blog nebo jste ho jenom četli? A bavil vás nebo vás nechával chladným? Myslím si, že před patnácti lety to měl úplně každý. A sice se tam psaly různé věci, co kdo chtěl a o co se zajímal. Já jsem ho taky měla. Musím se k tomu přiznat. Já ho mám nyní stále ten blok, ale už vůbec nevím, co bych s tím dělala. Už ani nevím, jak bych svůj vlastní blog našla a neznám už ani přihlašovací údaje. A tak jsem si řekla, že blog budu taky mít a zkusím ho ještě jednou vyhledat. A víte, o čem jsem tam psala? Úplné blbosti. A psala jsem o kočkách. A vůbec nevím, jak mě ty kočky napadly. Nejraději jsme měla psy, ale na blog se asi hodily vice kočky.

Byly i sportovní blogy.

Jenomže já jsem chtěla mít vlastní blog jako ostatní, i když jsme o něm nic moc nevěděla. Nechtěla jsem být pozadu. A tak jsem si vymyslela zrovna blog o těch kočkách. Ale víte, jak mi to dlouho vydrželo? Ano, hádáte správně. Asi týden. A pak mě to nebavilo a přestalo mě to zajímat úplně. Vůbec jsem nepochopila princip toho blogu. A méně ale znám lidi, kteří si s blokem opravdu hodně vydělali peněz.

Blog mohl být různý.

Například moje sousedka. Ta si na blogu vydělávala opravdu pěkné peníze. Sice se tím už neživí, ale vydělala si opravdu pěkné peníze. Za ty peníze si koupila své první auto. Takže jistě víte, že si opravdu vydělávala velké peníze. Myslím, že v dnešní době by blog tak už nebyl populární. Protože je počítač a internet je u nás v zemi už hodně rozšířený, tak jsou jiné věci, které lidi zajímají. Už to není blog a podobné věci. Víte, že ještě existuje něco podobného jako blog a říká se tomu vlog? To dodnes nevím, co to znamená, ale asi to bude taky spíše pro děti, jako zmíněný blog Posudkyostrava. Nicméně já bych si už na žádný blog ani vlog netroufla.

Comments are closed.