Rubrika: Business

Léky na mužské problémy

Léky na mužské problémy


Já předpokládám, že určitě hodně lidí se už setkalo s tím, že někdy se jednoduše necítí dobře. Na tom není vůbec nic divného, protože každý člověk na světě se už někdy cítil takový, že se necítil úplně dobře a nebyl zdravý. Já si myslím, že v dnešní době už ani není tabu, aby se lidé třeba bavili o tom, když mají nějaké zdravotní problémy, a to například poruchy s erekcí anebo se sexuální dysfunkcí. Protože je skvělé, že už na tyto poruchy existují různé léky. Jako třeba kamagra oral jelly. Já si myslím, že kdyby lidé třeba více o sebe dbali, tak by třeba o to nemuseli trpět zbytečně různými nemocemi anebo poruchami. Pokud bych se měla třeba zabývat muži, tak pánové většinu času trápí také porucha erekce anebo sexuální dysfunkce.

Léky užívejte opatrně.

Tohle znamená, že pánové si nemůžou užít plnohodnotný sex tak, jak by si ho užívali normálně, kdyby byli úplně zdraví, jenomže někdy to jednoduše nefunguje. A samozřejmě se může jednat pouze jenom o přechodnou dobu, kdy třeba pánové mají takové problémy a poruchy s erekcí, že se třeba cítí ve stresu anebo jsou nesví. Protože pánové, když se potom cítí nesví, tak samozřejmě potom se to ukáže i na jejich zdraví. A kdyby nebylo na mě, tak já bych si řekla, že kdybych já měla nějaké problémy, tak určitě bych se o tom nestyděla vůbec mluvit a raději bych to řešila, protože já nepatřím mezi ty lidi, kteří by se styděli bavit o svých nemocech. Protože já bych chtěla se vždycky co nejdříve a nejrychleji vyléčit.

Lékař vám vždy poradí.

A k tomu samozřejmě potřebuji také odbornou pomoc a takovou odbornou pomoc, kterou mi poskytne samozřejmě pouze jenom lékař zkušený. Anebo třeba ten, který prodává léky v lékárně, protože i farmaceut dokáže perfektně určit nějakou diagnózu. Samozřejmě, že ne takové ty závažné, ale pokud třeba pánové mají poruchu erekce, tak samozřejmě na to můžou vyzkoušet kamagru oral jelly. Já schválně zmiňuji kamagru oral jelly, protože jsem se dozvěděla, že pánové kamagru oral jelly využívají opravdu hojně, protože je prý kvalitní a prý pomáhá. Takže pokud máte problémy s erekcí, tak tady vám pomůže kamagra oral jelly.

Jak fungují adaptogeny aneb efektivní náhrada Viagry

Jak fungují adaptogeny aneb efektivní náhrada Viagry


Viagra se stala natolik kontroverzním přípravkem, že se řada lidí raději soustředí na přírodní léky. A zde mohou mnozí tápat, protože přírodních bylin jsou tisíce, a stejně tak i různých bylinkářů a léčitelů. Každý může tvrdit něco jiného a ne každý léčitel je skutečný odborník. Do hry také promlouvá konkurenční boj, a tak se snadno můžete chytit do pasti. Jednou z pastí jsou také tzv. generika Viagry, která obsahují stejnou syntetickou látku Sildenafil, tedy rozhodně se nejedná o nic přírodního. Co použít místo Viagry, aby to mělo pro vás skutečný význam?

muž a žena

Vyzkoušejte adaptogeny

Adaptogenům se přezdívá rodině léčivých bylin, rostoucích roztroušeně po celém světě, ale převážně v nehostinných podmínkách. Například Maca peruánská, Eleuterokok a Ashwagandha rostou ve vysokých nadmořských výškách, kde jiné rostliny nepřežijí. Díky tomu si ovšem uchovávají ve svých kořenech mnoho výživných látek, a pro člověka je to skutečná superpotravina. Stačí jen malé množství sušeného rozemletého kořenu, aby vám srovnal hormony, potlačil ty stresové a vyzdvihl potřebný testosteron a navíc vyživoval tělesné buňky ve všech částech vašeho organismu a jako bonus poskytoval větší libido (chuť na sex) a životní vitalitu.

zamilovaný pár

Adaptogeny jsou přírodní zázrak a není náhoda, proč se Ženšenu přezdívá „Všehoj“, tedy bylina, co hojí všechny choroby. Kořen Ženšenu má také tvar lidského těla a tato paralela je v přírodě známa u více plodů, například fazole, které mají značný pozitivní vliv na ledviny, vypadají jako ledvina, a vlašské ořechy – pravý poklad pro váš mozek, vypadají jako mozek.

Nebuďte pošetilí a staňte se moudrými, protože moudrý člověk je vědomý – dobře ví, kde je pravda skrytá, zná to správné „know how“ a nikdo jej „neopije rohlíkem“. Moudří lidé také posilují pozitivní kolektivní vědomí a předávají svou moudrost dál – nenechávají si ji jen pro sebe.

Zaslání balíku

Zaslání balíku


Online vyplnění

Někdy se nám může stát, že budeme potřebovat někomu předat určitou zásilku, ovšem daný člověk od nás bydlí daleko. Jet za ním kvůli pouhému balíčku by se nám nevyplatilo, protože bychom utratili dost peněz za dopravu, a ještě k tomu přišli o dost času. Od doručování zásilek je tu pošta, která může dát příjemci balík klidně až do ruky.

adresní štítek

Nebo ho můžete zaslat na poštu, kde si jej m vyzvedne a bude to zase o něco levnější. Třeba taková Česká pošta umožňuje využít jejich zákaznické karty a vyplnění údajů online, díky čemuž ušetříme při zaslání balíku 10 Kč, což se rozhodně hodí. Na webu tedy pohodlně vyplníte, pro koho zásilka, způsob podání a vše potřebné. Následně si stačí vytisknout adresní lístek a nalepit ho na balík. Mysleli však i na lidi, kteří tiskárnu nemají. V takovém případě adresy vyplníte ručně a dopíšete podací kód, dle kterého už si vyplněné údaje online dohledají. Na poště už tedy nemusíte řešit žádné složitosti.

Balení

Jak vidíte, tak díky moderním technologiím si lze usnadnit i zaslání balíku. Co bychom však neměli podcenit je jeho správné zabalení, přičemž u každého dopravce je dobré přečíst si, jaká k tomu má předepsaná pravidla. Jako obalový materiál můžete zvolit kartonovou krabici, protože to je taková klasika, která je poměrně dost odolná. Výhodná je také nízká hmotnost, která nebude zbytečně navyšovat celkovou hmotnost zásilky, díky čemuž bychom mohli zaplatit více. U křehčích předmětů však kromě obalového materiálu https://www.balteto.cz/ rozhodně nesmíme podcenit i ten výplňový. Když totiž zašlete nějaké cenné hrníčky, tak při přepravě se může dít ledasco, a nakonec by příjemci přišli jenom střepy.

výplňový materiál

Ideální je použít třeba bublinkovou fólii, ovšem když ji doma nemáte, tak není problém poradit si třeba pomocí starých novin, protože i taková výplň dokáže tlumit nárazy. Samozřejmě u hodnotnějších věcí je lepší vsadit na kvalitu a případně si zjistit, na kolik je zásilka pojištěná.

Jste uchazeč o zaměstnání a onemocněl jste? Dodržování doby vycházek v době nemoci může kontrolovat i úřad práce!

Jste uchazeč o zaměstnání a onemocněl jste? Dodržování doby vycházek v době nemoci může kontrolovat i úřad práce!


Ztratili jste zaměstnání, obdrželi jste výpověď z pracovního poměru, skončila vám doba určitá, sami jste podali výpověď ze zaměstnání anebo jste skončili pracovní poměr dohodou se zaměstnavatelem. Všechny tyto nemilé, někdy ale i žádoucí ukončení pracovního poměru mívají stejný dopad. Nemáte „v záloze“ jiného zaměstnavatele, se kterým byste uzavřeli pracovní poměr, případně dohodu o činnosti anebo i dohodu o provedení práce, a protože potřebujete pomoci, zaregistrujete se na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání. A vaše psychické vypětí z posledních dnů se podepíše na vašem zdraví a vy – namísto, abyste si sháněli nové zaměstnání, onemocníte.
pilulky a teploměr.jpg
Tento článek pojednává o onemocnění PO uplynutí tzv. ochranné lhůty, tzn., onemocníte až po 7 kalendářních dnech od ukončení vašeho posledního zaměstnání a jste evidováni na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání. Jako nezaměstnaní máte určité povinnosti vůči úřadu práce, mezi jinými i aktivní docházení na úřad práce, hledání zaměstnání aj. V případě, že onemocníte, je nasnadě, že nemůžete plnit povinnosti uchazeče o zaměstnání, ale musíte pracovnici, která vás má na starosti, doložit doklad, že jste nemocní a nemůžete např. docházet na úřad práce. Sice vám nikdo neplatí nemocenské dávky, nemáte vystavenou klasickou pracovní neschopnost, ale od minulého roku díky novele Zákona o zaměstnanosti – vám lékař vystaví Potvrzení o dočasné neschopnosti z důvodu onemocnění nebo úrazu.
výstražné znamení.png
Neusněte na vavřínech! Sice vám neschopenku nikdo neplatí, ale úřad práce má ze zákona možnost kontrolovat, zda se v době nemoci mimo vycházky zdržujete na adrese, kterou jste udal na neschopence! Není to dost známá věc. Naproti tomu, kdy kontroly v případě vašeho zaměstnání může provádět váš zaměstnavatel i příslušná okresní správa sociálního zabezpečení, nově může dodržování vašich povinností v případě nemoci kontrolovat i úřad práce. Podotýkám, že úřad práce může kontrolovat, pouze pokud máte vystavenou dočasnou neschopnost coby uchazeč o zaměstnání!
otazník a vykřičník.png

V případě, že vám bude vystavena dočasná neschopnost, jste povinni ji ihned oznámit na příslušném úřadu práce a doložit nejdéle do 8 kalendářních dnů. Pokud tak neučiníte, můžete být vyřazeni z evidence nezaměstnaných a ztratit tak výhody, které evidence uchazečů o zaměstnání poskytuje.

Zbytečné obavy

Zbytečné obavy

České firmy se často jakoby obávají zahraničního trhu. Velmi často reflektují pokles tržeb, který nezřídka vede až k personální krizi, ale snaha expandovat na zahraniční trh, jakoby chybí. Přitom členství v Evropské unii právě přináší celou řadu příležitostí. Zahraniční zakázky jsou prospěšné nejen pro interní rozvoj firmy (výplaty, zisky), ale také má významný pozitivní vliv na celou českou ekonomiku.
Jednou z firem, která se zahraničního trhu nebojí a dokázala na něj úspěšně expandovat je Metrostav.
 tunelové propojení

Metrostav

Metrostav vzniká začátkem sedmdesátých let jako společnost, která byla určena výhradně k budování pražského metra. Po revoluci ovšem výstavba metra přestává být specializací a firma, která v roce 1991 získává status akciové společnosti, hledala uplatnění v pozemním stavitelství. Jedná se o výstavbu a ražení tunelů, například tunel Blanka, Městské okruhy v Praze.
Nicméně Metrostav je univerzální stavební firma, která je schopna zajistit také průmyslové stavby, občanské stavby (Národní technická knihovna, obchodní centrum Šantovka).
 

Úspěšný i v zahraničí

Metrostav ovšem úspěšně působí také v zahraničí, pro příklad můžeme zmínit rychlostní silnici v Gdaňsku, tunely na Islandu, metro v Helsinkách, tunely v Norsku. Mezi další země, ve kterých Metrostav působí, zmiňme Slovensko, Německo, Turecko, Finsko či Chorvatsko. Pro tunely a výstavbu metra využívá klasické hornické způsoby i moderní technologie. Šéf zahraniční divize připouští, že k působení v zahraničí vedla společnost malá poptávka na českém trhu. Nicméně právě tomuto nedostatku firma vděčí za to, že úspěšně etabloval na evropském trhu.
dopravní systém
Přitom prorazit není vůbec snadné. Například v severských zemích firma narazila na mimořádný perfekcionismus. Firma nejenže dokládala již zrealizované projekty, ale zadavatelé si obvolávali společnosti, zda se službami společnosti byly spokojeni. Dobré reference jsou velmi důležité.

Aby si vaše děti hrály na čistém koberci

Aby si vaše děti hrály na čistém koberci

Koberce stále patří k nejoblíbenějším podlahovým krytinám na celém světě a naše země není výjimkou. Po kobercích se pohybují dospělí i děti a velmi často je využíváme i pro posezení, relaxační či posilovací cvičení a dokonce i pro hraní a pro pracovní účely. Na koberci se dobře pracuje s textilními střihy, snadno se tu nazírá do rozložené papírové mapy a práce s notebookem je tu mnohdy příjemnější, než u psacího stolu.

koberec na podlaze

Koberec nachází uplatnění i v dětském pokoji. Poslouží dětem pro sestavování dílků stavebnic, pro skládání puzzle, pro hraní s autíčky, panenkami, figurkami a další tvořivé činnosti. Na koberci lze také snadno pracovat s plastelínou, kinetickým pískem a dalšími výtvarnými potřebami.

Špinavý koberec aneb faux pas pro vaši návštěvu

Představte si, že se k vám přihlásil váš známý, řekněme bývalý spolužák, který by vás po deseti letech od doby, co jste se viděli naposledy, navštívil. Naplánujete si návštěvu na pevný termín a budete se těšit nejen vy, ale zejména vaše ratolesti, které jsou ve věku dětí vašeho kamaráda. Všechny děti si u vás v obýváku a v dětském pokoji mohou rozložit deskové a karetní hry a bude tu skutečně veselo. K hraní se mohou připojit i dospělí a hraní na koberci tak může získat zajímavý rozměr a patřičný spád.

hra na koberci

Jakmile se přiblíží kýžený okamžik a začnete s pokládkou hracích ploch na podlahu, namísto pohodové atmosféry si všimnete několika fleků, na které jste jaksi zapomněli, a k tomu se přidá i štiplavý odér, připomínající právě odložené použité ponožky.

Nenechte si pokazit takovouto nepříjemností návštěvní den, zkontrolujte váš koberec v předstihu, a zjistíte-li, že něco není v pořádku, pozvěte na čištění koberce specializovanou firmu. Ta si poradí jak s ponožkovým zápachem, tak i s různými skvrnami od jídla, obuvi, od domácích mazlíčků a všech dalších nečistot.

Sympatická reklama pro váš podnik

Sympatická reklama pro váš podnik

Vlastníte firmu nebo podnik, který je součástí gastronomického odvětví? Ale nemusí se jednat jenom o gastronomii, ale i o jiná odvětví služeb. Tam, kde se denně setkáváme s lidmi, respektive potencionálními zákazníky, nám jde především o to, aby se k nám co nejdříve vrátili a s důvěrou se na nás obrátili. Takže máte třeba kadeřnictví nebo pizzerii? Chcete, aby vaši zaměstnanci dobře vypadali, protože i to je součástí kvalitních služeb, aby to navenek dobře vypadalo?

tricko

Pořiďte jim stejnokroje. Neboli třeba trička s logem vašeho podniku, za jehož design jste také zaplatili, byla by škoda toho nevyužít na všechny možné strany. Nemusí se jednat vyloženě jenom o trička, například na číšnících a servírkách vypadají opravdu hezky a elegantně takové polokošile s límečkem. Zakupte si třeba černé a nechte si na ně vaše logo vytisknout nebo našít. I zaměstnanci budou rádi, že nemusejí shánět oblečení ve stejné barvě, a stejně by pak vypadali jako každý pes, jiná ves.

Využijte lákavé nabídky, kterou je sleva od Promo Textile, navíc ve větším množství kousků se vám to rozhodně vyplatí. Pokud vaši zaměstnanci pracují venku, můžou se součástí jejich pracovní uniformy stát i takové čepice s kšiltem. Do chladnějšího počasí můžete objednat i mikiny, které se obzvláště teď v podzimních dnech budou určitě hodit. Součástí jejich nabízených produktů jsou samozřejmě i kvalitní zástěry pro číšníky a servírky. V repertoáru mají i několikero nabízených barev, takže si určitě vyberete tu svojí.

cervene tricko

S důvěrou se obraťte https://www.vzajemnesouziti.cz/file.php%3Fnid%3D15768%26oid%3D5885063 na tohoto dodavatele i pokud budete chtít obdarovat například vaše zákazníky něčím k Vánocům. Je to taková skrytá podprahová reklama, ale kdo se nestará kvalitně o svoje dodavatele nebo zákazníky, se zlou se může potázat. Tato reklama nestojí tolik jako jiný druh, využijte toho. Hezkým dárkem je i látková taška.

Proč vám doporučit revizi elektrických spotřebičů i rozvodů

Proč vám doporučit revizi elektrických spotřebičů i rozvodů

Jakmile vám firma vyhotoví kompletní elektroinstalaci v bytě, můžete mít pocit, že se jedná o natolik bezpečné, stabilní a neměnné technické záležitosti, že se snad na nich nemůže nic pokazit. Pochopitelně tento případ uvažujeme pouze tehdy, jde-li o precizní elektrikáře, kteří skutečně dodrží, co slíbí.

Ve skutečnosti je elektroinstalace velmi „živá“ a pokazit se tu v průběhu času může cokoli.

Závada na zásuvkách – v zásuvce se může časem uvolnit šroub z některého z kontaktů a vzniklý elektrický oblouk může zažehnout požár. Povolené šrouby v zásuvkách a vypínačích bývají častým jevem u starých hliníkových vodičů, ale nelze zcela vyloučit podobnou situaci u nových měděných kabelů, které mohly být špatně dotažené anebo se v průběhu mechanického používání povolily.

nářadí elektrikáře

Závady na kabelech včetně uzemnění – funkční uzemnění je nesmírně důležité zejména tam, kde přicházíme do kontaktu s vodou, např. v kuchyni či v koupelně. V průběhu času se může některý ze zemnících vodičů uvolnit nebo přerušit a přestat plnit svou funkci. Revize elektro v Praze https://www.technologie-budov.cz/elektroinstalace/revize-elektrickych-zarizeni/ se zaměřuje zejména na tato nejcitlivější místa, která mohou nejvíce ohrozit lidský život.

elektrikář při práci

Závada na spotřebičích – vzhledem k tomu, že elektrický proud není cítit, není vidět a není slyšet, kromě měřicích přístrojů a viditelných závad typu ulomené šňůry v podstatě nemáte šanci zjistit, zda je spotřebič v pořádku, nebo není. Mohou to být případy závad na topných spirálách, na osvětlení, na uzemnění, na vinutí cívek elektromotorů apod.

Uživatelské nedostatky – záměrně zde uvádíme i situace, které si zavinili lidé sami, a to i tehdy, mají-li rozvody i spotřebiče zcela v pořádku. Jsou to případy, kdy například nevhodně používají prodlužovací šňůry. Ty mohou být přetížené tím, že na ně zapojíte třeba deset spotřebičů s velkým odběrem, anebo mohou být někde skřípnuté mezi dveřmi, pod stolem, pod židlí, nohou postele atp.

Kvalitní blogy

Kvalitní blogy

Jistě znáte ten fenomén, kdy hodně dětí mělo svůj vlastní blog. A co vy, pamatujete si to? Taky jste dříve měli svůj vlastní blog nebo jste ho jenom četli? A bavil vás nebo vás nechával chladným? Myslím si, že před patnácti lety to měl úplně každý. A sice se tam psaly různé věci, co kdo chtěl a o co se zajímal. Já jsem ho taky měla. Musím se k tomu přiznat. Já ho mám nyní stále ten blok, ale už vůbec nevím, co bych s tím dělala. Už ani nevím, jak bych svůj vlastní blog našla a neznám už ani přihlašovací údaje. A tak jsem si řekla, že blog budu taky mít a zkusím ho ještě jednou vyhledat. A víte, o čem jsem tam psala? Úplné blbosti. A psala jsem o kočkách. A vůbec nevím, jak mě ty kočky napadly. Nejraději jsme měla psy, ale na blog se asi hodily vice kočky.

Byly i sportovní blogy.

Jenomže já jsem chtěla mít vlastní blog jako ostatní, i když jsme o něm nic moc nevěděla. Nechtěla jsem být pozadu. A tak jsem si vymyslela zrovna blog o těch kočkách. Ale víte, jak mi to dlouho vydrželo? Ano, hádáte správně. Asi týden. A pak mě to nebavilo a přestalo mě to zajímat úplně. Vůbec jsem nepochopila princip toho blogu. A méně ale znám lidi, kteří si s blokem opravdu hodně vydělali peněz.

Blog mohl být různý.

Například moje sousedka. Ta si na blogu vydělávala opravdu pěkné peníze. Sice se tím už neživí, ale vydělala si opravdu pěkné peníze. Za ty peníze si koupila své první auto. Takže jistě víte, že si opravdu vydělávala velké peníze. Myslím, že v dnešní době by blog tak už nebyl populární. Protože je počítač a internet je u nás v zemi už hodně rozšířený, tak jsou jiné věci, které lidi zajímají. Už to není blog a podobné věci. Víte, že ještě existuje něco podobného jako blog a říká se tomu vlog? To dodnes nevím, co to znamená, ale asi to bude taky spíše pro děti, jako zmíněný blog Posudkyostrava. Nicméně já bych si už na žádný blog ani vlog netroufla.

Šikovný řemeslník je nad zlato

Šikovný řemeslník je nad zlato

Jestli je v dnešní době po někom sháňka, tak je to po lidech, kteří jsou šikovní, zruční lidé, jako instalatéři, zedníci, malíři, zkrátka lidé, z kterých jsme si možná ve škole dělali srandu, že nemají samé jedničky, ale bez jejich šikovných rukou bychom neměli postavený dům, neměli bychom až k umyvadlu dovedenou vodu, nesplachoval by nám záchod a netáhl nám komín.

stavba

Skoro každý rodič se snaží, aby jeho dítě dosáhlo co nejvyššího vzdělání. Přemlouvají ho, aby si udělat minimálně maturitu, aby šel ještě i na vysokou školu a neberou v potaz přání dítěte nebo už téměř dospělého jedince, že škola ho nebaví, nevidí se stát se doktorem či právníkem, ale chce se živit jako obyčejný manuální pracující, možná si založit vlastní firmu a stát se instalatérem, automechanikem nebo třeba kominíkem. Mnohý rodič si neuvědomuje, že dítě může ve škole propadat depresím a můžou ho dohnat k tragickým koncům. Být manuálně zručný, to je pro život větší plus než si spočítat integrál nebo rozumět kvantové fyzice.

rovnice

Proč jsou v dnešní době tak vyhledáváni hodinoví manželé? Protože většina populace umí maximálně vyměnit žárovku, ale do žádných větších oprav v bytě se raději nepouští. Není divu, když z našich základních škol téměř vymizely předměty, kterým se říkalo ruční práce nebo dílny. Málokdo má dnes ve sklepě základní nářadí jako kladívko nebo kleště, které bylo ještě o generaci dříve zcela běžnou výbavou každé domácnosti. Takovou vrtačku si troufám říct, že v bytovém domě bude mít tak jeden byt z deseti.

Manuální práce byly zastrčeny do pozadí a vyrostla generace, která umí přeinstalovat počítač, ale neví, kde se nahazují pojistky. V každé domácnosti občas dojde k nějakým poruchám a haváriím. Pokud si neumíme poradit sami, je důležité mít kontakty na nonstop služby a firmy, které krizovou situaci vyřeší za nás.