Letní tábor, který milují teenageři

Letní tábor, který milují teenageři

Máte děti a letní prázdniny jsou pro vás prioritou? Chcete pro svoje děti jenom to nejlepší a tak jim chcete zajistit prázdniny plné zážitků a pěkných vzpomínek? Právě od toho jsou skvělým řešením letní tábory pro děti.
Říkáte, že vašim dětem už není 6, ale víc jak 11 a letní tábory nejsou pro starší děti? V tom případě bude pro vás milým překvapením , který je určený právě pro vaše teenagery, tedy děti od 11 až do 19 let.

táborák

Jedná se o letní tábor zaměřený na paintballové aktivity pro zkušené i začátečníky, takže o dobrodružství rozhodně nebudou mít děti nouzi. Kromě toho nechybí koupání, soutěže, sportovní aktivity či posezení u tradičního táboráku.

Ubytování je zajištěné ve stanech, které obsahují postele a také deky, polštáře a prostěradla. Vaše děti určitě nebudou o hladu, protože stravování je zajištěné 5x denně s neomezeným pitným režimem. Na vaše děti bude dohlížet tým vedoucích z řad zkušených táborníků a také kvalifikovaní zdravotníci, kteří budou pečovat o zdraví vašich ratolestí.

Okolí tábora je obklopené nádhernou přírodou a také s rybníkem a to pouhých 70 km od hlavního města.
Oblečení a další osobní věci musíte dětem zabalit vy, ale co se týká paintballového vybavení, tak o to se postará samotný tábor. Vybavení jako paintballová zbraň, maska, kombinéza a paintballové kuličky je již zahrnuto v ceně.
Tábor je vhodný jak pro kluky, tak i pro dívky a kromě skvělých zážitků si zajisté odnesou také spoustu nových kamarádů.

táborák

Pokud chcete, aby si vaše děti užívali dokonalé léto a ani na chvíli nezaháleli nudou, tak letní tábor pro teenagery v paintballovém duchu je nadchne a ještě dlouho po návratu domů budou vzpomínat.
A vy jako rodiče nebudete mít výčitky, že jste svoje děti někam na chvíli odložili, protože nějaký ten čas bez rodičů jim pouze prospěje a upevní vaše vztahy ve složitém období dospívání.

Comments are closed.