Mobilní domy pro každého

Mobilní domy pro každého

Mobilní dům na zahradu pro sezónu od jara do zimy. Mobilní dům, jako alternativa rekreační chatky, pro rekreaci po celý rok. Mobilní dům jako stálé bydlení pro mladou rodinu, nebo seniory. Modulový mobilní dům, který s mladou rodinou roste, podle toho jak se rodina rozrůstá. Zkrátka, mobilní dům, je téměř ideálním řešením pro kohokoliv.

Koupelna v mobilheimu

Levné mobilní domy v Praze a na dalších pobočkách si můžete zajít prohlédnout kdykoliv. Ty další pobočky firmy Top Mobilní domy s.r.o. naleznete ještě v Hradci Králové a také na jižní Moravě v Brně. Všude tam, na vás čeká odborně zaškolený personál, který odpoví na všechny vaše otázky, týkající se možností mobilních domů, jejich vhodnosti k vašim záměrům i na všechno co se týká nákupu a případného financování.

Než se však vydáte si prohlížet svůj budoucí mobilní dům, pečlivě se zamyslete nad tím, co od něj vůbec očekáváte. Jinak se vám stane to, co většině zákazníků. Budete na předváděcí ploše chodit od mobilního domu k mobilnímu domu a nebudete se divit nad jejich atraktivním vzhledem.

V čem jsou nejmarkantnější rozdíly? Základním rozdílem je určení domku. Buď je sezónní, nebo celoroční. Ty sezónní jsou vzhledem velice příbuzné celoročním, rozdíl ale naleznete v oknech, která jsou jednoduchá a tím méně izolační. Také si všimnete, že síla stěn je menší, než u těch domků pro celoroční užívání.

Interiér

Na první pohled rozeznáte nejlevnější domky, jejich cena jen lehce přesahuje 100 tisíc korun. Na první pohled je zřejmé, že byly navrženy a vyrobeny před mnoha lety. To ale neznamená, že by tyto mobilní domky byly nějak méně hodnotné. Zastaralý vzhled není až tak složité upravit vhodnými barvami, lze dodat rovněž doplňky, jako žaluzie, různé obložení a podobně. Samozřejmě hodně vzhled změní přístavba terasy, která jen tak mimochodem, mobilním domů velice sluší.

Na druhém pólu nabídky jsou nové, modulové domy. Ty už nejsou závislé na půdorysu nudle. Vyrábějí se v jednotlivých, na sebe navazujících modulech, které lze k sobě připojovat. Obytná plocha takového domku je prakticky neomezená.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.