Rubrika: Móda

Dobrá podprsenka umí divy

Dobrá podprsenka umí divy

Ne ke každému byla příroda štědrá, co se týče ženských tvarů a křivek. Naštěstí je tu oblečení, které umí napravit ledacos. Třeba taková kvalitní a pevná podprsenka vám vykouzlí vnady jako z obálky časopisů. A to všechno během chvilky. Jenže často si je samy ženy neumí vhodně vybrat a tak nadělají více škody než užitku. Až si budete příště vybírat podprsenku, jděte na to chytře a správně. Pokynů a tipů jak si vybrat padnoucí podprsenku je hodně a někdy se v tom člověk může pěkně zamotat. Ale měřit obvod taky sám o sobě nestačí. Čím se tedy řídit při výběru podprsenky?

dívka v podprsence

Co všechno je potřeba změřit

Abyste mohla zjistit správnou velikost podprsenky, je důležité se přeměřit. Měřit je důležité jak obvod přes prsa, tak obvod pod prsy. Vždy byste svůj obvod měla měřit přes podprsenku bez výztuží, nikdy ne na holém těle. Naměřené hodnoty by byly nepřesné. Jenže jen samotné naměřené čísla nestačí. Každá podprsenka může být ušitá jinak a tak neznamená, že u každého typu podprsenky budete mít stejné číslo. Je tak nesmírně důležité si podprsenku vyzkoušet a teprve tak můžete zjistit, zda vám opravdu sedí nebo ne. I to jak si podprsenku oblékneme je důležité. A mnohdy více než samotné měření.
krejčovské křídy

Pravidlo dvou prstů

Dobře padnoucí podprsenka nesmí nikde škrtit ani odstávat. Zkrátka musí úplně přesně padnout. Jen tak se můžete těšit z požadovaného výsledku. Dobrá podprsenka může vaše přednosti zvětšit ale i zpevnit. Takže vykouzlí ohromující dekolt úplně každé z nás a není zapotřebí ani zásahu plastických chirurgů. A to se vyplatí, nemyslíte? Jen pamatujte na to, že naopak špatně padnoucí podprsenka nevypadá vůbec hezky a jen vám uškodí. Někomu je příjemnější nosit raději sportovní podprsenku, která je pohodlnější a většinou má universální velikost. Ale efekt v ní nebude nikdy takový jako v klasické podprsence. Že jste vybrali správně, poznáte velmi jednoduše. Zapamatujte si pravidlo dvou prstů. Ty by se vám měli vlézt jak pod ramínka tak také pod zapínací pás. Jinak hrozí, že bude podprsenka tlačit nebo naopak odstávat. A přiznejme si, že podprsenka, která se zařezává, vypadá opravdu příšerně.

I když internetové obchody jsou stále oblíbenější, podprsenku byste měli raději vždy vybírat osobně a před nákupem si ji zkusit. Pak budete mít jistotu, že jste tentokrát zvolili opravdu správně.

Oblékněte se do vášně

Oblékněte se do vášně

Červená barva je odjakživa pokládána za symbol smyslnosti a žádosti. Pokud bychom to chtěli říci trochu romantičtěji, pak bychom řekli, že je to barva vášně. Mnoho starších žen si tudíž myslí, že tato barva už v žádném případě pro ně vhodná není. A TO JE VELKÝ OMYL.
o   Je pravda, že mladá dívka si může dovolit v mnohém experimentovat, zatímco žena v nejlepších letech už musí při výběru svého šatníku o mnoho více uvažovat.
o   To ale neznamená, že nemůže být v každém věku sexy.
Právě ženy, které jsou starší, dělávají jednu zásadní chybu. Výběrem svého šatníku svůj věk ještě o trochu více podtrhnou a ve snaze na sebe příliš neupozorňovat si nějaký ten rok ještě nevědomky přidají. Také nosíte na podzim pouze tmavé kabáty? Nebo naopak neutrální béžové či šedivé? Zkuste udělat konečně nějakou pozitivní změnu.
·        Oblékněte se do neutrálních barev a navrch si přidejte červený kabát.
·        A pět let je pryč.
·        Možná, že ještě více.
červené prádlo a lodičky
Pokud máte stále celkem štíhlou postavu, ale přeci jen by to chtělo sem tam nějakou tu tělesnou část zakrýt, pak je skvělým řešením delší červený svetr. Jestliže ho zkombinujete s užšími kalhotami, pak máte vyhráno. Nejen, že jste dokonale IN, ale také jste vyzrála nad některými nedostatky.
červený rolák

Dejte šanci barvám

Elegance je pro některé ženy jednou z nejdůležitějších věcí, které ve svém šatníku řeší. Někdy si ale ženy myslí, že jen to, co je tmavé, je také elegantní. Křiklavé a výrazné barvy nemají do jejich skříně přístup. VELKÁ CHYBA!
o   To černé sako rozhodně ještě nevyhazujte.
o   Ale pořiďte si k němu červenou pouzdrovou sukni.
S vhodnými doplňky budete dokonale elegantní. V poslední době se ke slovu dostávají takzvané kovbojské košile. Poznáte je snadno. Mají na sobě kostky v kombinaci černé a červené. Věřte, že sluší každé věkové skupině. A dokonce nedělají rozdíly ani mezi mužem a ženou.