Oblékněte se do vášně

Oblékněte se do vášně

Červená barva je odjakživa pokládána za symbol smyslnosti a žádosti. Pokud bychom to chtěli říci trochu romantičtěji, pak bychom řekli, že je to barva vášně. Mnoho starších žen si tudíž myslí, že tato barva už v žádném případě pro ně vhodná není. A TO JE VELKÝ OMYL.
o   Je pravda, že mladá dívka si může dovolit v mnohém experimentovat, zatímco žena v nejlepších letech už musí při výběru svého šatníku o mnoho více uvažovat.
o   To ale neznamená, že nemůže být v každém věku sexy.
Právě ženy, které jsou starší, dělávají jednu zásadní chybu. Výběrem svého šatníku svůj věk ještě o trochu více podtrhnou a ve snaze na sebe příliš neupozorňovat si nějaký ten rok ještě nevědomky přidají. Také nosíte na podzim pouze tmavé kabáty? Nebo naopak neutrální béžové či šedivé? Zkuste udělat konečně nějakou pozitivní změnu.
·        Oblékněte se do neutrálních barev a navrch si přidejte červený kabát.
·        A pět let je pryč.
·        Možná, že ještě více.
červené prádlo a lodičky
Pokud máte stále celkem štíhlou postavu, ale přeci jen by to chtělo sem tam nějakou tu tělesnou část zakrýt, pak je skvělým řešením delší červený svetr. Jestliže ho zkombinujete s užšími kalhotami, pak máte vyhráno. Nejen, že jste dokonale IN, ale také jste vyzrála nad některými nedostatky.
červený rolák

Dejte šanci barvám

Elegance je pro některé ženy jednou z nejdůležitějších věcí, které ve svém šatníku řeší. Někdy si ale ženy myslí, že jen to, co je tmavé, je také elegantní. Křiklavé a výrazné barvy nemají do jejich skříně přístup. VELKÁ CHYBA!
o   To černé sako rozhodně ještě nevyhazujte.
o   Ale pořiďte si k němu červenou pouzdrovou sukni.
S vhodnými doplňky budete dokonale elegantní. V poslední době se ke slovu dostávají takzvané kovbojské košile. Poznáte je snadno. Mají na sobě kostky v kombinaci černé a červené. Věřte, že sluší každé věkové skupině. A dokonce nedělají rozdíly ani mezi mužem a ženou.

Comments are closed.