Dobrá podprsenka umí divy

Dobrá podprsenka umí divy

Ne ke každému byla příroda štědrá, co se týče ženských tvarů a křivek. Naštěstí je tu oblečení, které umí napravit ledacos. Třeba taková kvalitní a pevná podprsenka vám vykouzlí vnady jako z obálky časopisů. A to všechno během chvilky. Jenže často si je samy ženy neumí vhodně vybrat a tak nadělají více škody než užitku. Až si budete příště vybírat podprsenku, jděte na to chytře a správně. Pokynů a tipů jak si vybrat padnoucí podprsenku je hodně a někdy se v tom člověk může pěkně zamotat. Ale měřit obvod taky sám o sobě nestačí. Čím se tedy řídit při výběru podprsenky?

dívka v podprsence

Co všechno je potřeba změřit

Abyste mohla zjistit správnou velikost podprsenky, je důležité se přeměřit. Měřit je důležité jak obvod přes prsa, tak obvod pod prsy. Vždy byste svůj obvod měla měřit přes podprsenku bez výztuží, nikdy ne na holém těle. Naměřené hodnoty by byly nepřesné. Jenže jen samotné naměřené čísla nestačí. Každá podprsenka může být ušitá jinak a tak neznamená, že u každého typu podprsenky budete mít stejné číslo. Je tak nesmírně důležité si podprsenku vyzkoušet a teprve tak můžete zjistit, zda vám opravdu sedí nebo ne. I to jak si podprsenku oblékneme je důležité. A mnohdy více než samotné měření.
krejčovské křídy

Pravidlo dvou prstů

Dobře padnoucí podprsenka nesmí nikde škrtit ani odstávat. Zkrátka musí úplně přesně padnout. Jen tak se můžete těšit z požadovaného výsledku. Dobrá podprsenka může vaše přednosti zvětšit ale i zpevnit. Takže vykouzlí ohromující dekolt úplně každé z nás a není zapotřebí ani zásahu plastických chirurgů. A to se vyplatí, nemyslíte? Jen pamatujte na to, že naopak špatně padnoucí podprsenka nevypadá vůbec hezky a jen vám uškodí. Někomu je příjemnější nosit raději sportovní podprsenku, která je pohodlnější a většinou má universální velikost. Ale efekt v ní nebude nikdy takový jako v klasické podprsence. Že jste vybrali správně, poznáte velmi jednoduše. Zapamatujte si pravidlo dvou prstů. Ty by se vám měli vlézt jak pod ramínka tak také pod zapínací pás. Jinak hrozí, že bude podprsenka tlačit nebo naopak odstávat. A přiznejme si, že podprsenka, která se zařezává, vypadá opravdu příšerně.

I když internetové obchody jsou stále oblíbenější, podprsenku byste měli raději vždy vybírat osobně a před nákupem si ji zkusit. Pak budete mít jistotu, že jste tentokrát zvolili opravdu správně.

Comments are closed.