Nebankovní pomoc podnikatelům

Nebankovní pomoc podnikatelům

Jste-li soukromým podnikatelem, osobou samostatně výdělečně činnou, či se jakýmkoliv jiným způsobem živíte jako svůj vlastní šéf, jistě jste někdy slyšeli, nebo případně dokonce i zažili finanční krizi. Ta může postihnout naprosto jakoukoliv firmu, bez ohledu na její zaměření, či velikost. Může se jednat o podnikatele z oboru kosmetických služeb, který je ve svém salonu sám, ale také může být řeč o nadnárodních, korporátních společnostech, jejichž prostory zaměstnávají tisíce zaměstnanců, například z oboru mody, potravinového průmyslu, či jakékoliv jiné kategorie.

spolupráce

Dá se tedy říct, že finanční problémy mohou postihnout jakéhokoliv podnikatele, bez ohledu na jeho rozšíření. Takové finanční problémy mohou být způsobeny například nařízením vlády, zdravotní pojišťovnou, stávkami zaměstnanců, inflace, problémy s dodávkou materiálů, či surovin, nebo třeba konkurence, různé poruchy, a neplatiči mezi odběrateli. V takovém případě však majiteli, podnikateli, nebo vlastníku společnosti nezbývá nic jiného, než-li finanční krizi překlenout za pomoci půjčky. Získat však půjčku je (obzvláště v dnešní době) nelehký úkol, a právě proto zde máme toto řešení!

peníze

V případě, že se podnikatel rozhodne navštívit banku, a zažádat tak o půjčku, bývá nejčastější průběh zahájen konverzací o požadované půjčce, její výši, podmínkách, apod. Ovšem poté, co si banka prohlédne daňové přiznání, zjistí případné nízké příjmy, či dokonce případné záznamy v registru dlužníků, další nesplacené půjčky, nebo dokonce hrozící exekuci, je v tu chvíli požadovaná půjčka okamžitě zamítnuta. Naštěstí však existují určité kompromisy, které mohou zachránit jakoukoliv firmu, včetně soukromých podnikatelů. Zmiňovaným kompromisem je nebankovní pomoc https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-pomoc/. Ta Vám pak poskytne půjčku třeba i s 30ti letou lhůtou na splácení. Avšak poskytovateli musí žadatel doložit, že vlastní nemovitost, kterou by mohl poskytnout do zástavy, a vlastnit příjmy, které postačí alespoň na minimální splátky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.