Sady nádobí, které po použití jednoduše zkonzumujete

Sady nádobí, které po použití jednoduše zkonzumujete

Potěšte nejen hosty na vaší party, ale také životní prostředí. Přichází na řadu konzumace a jídla nápojů v novém stylu. Propříště zkuste vyměnit platové talířky a kelímky na nápoje za ekologičtější variantu. Jasnou volbou je v tomto ohledu moderní a ekologické jedlé nádobí výhodné sady, které po použití jednoduše zkonzumujete a máte po starostech.

135-1_ggj

Podává se odpolední káva – zn. Ekologicky
Na žádné narozeninové oslavě nesmí chybět dort, to je jasná věc. A nejlepší je s kávou. Pokud je ovšem na vaší akci vícero hostů, může vyvstat problém s nedostatkem nádobí. Jak tento problém vyřešit a v čem nápoj servírovat tak, abyste i následně měli méně práce s úklidem a mytím nádobí? Podávejte vašim hostům odpolední kávu v ekologických jedlých kelímkách, ze kterých budou nadšeni. Skvělé je, že do tohoto nádobí můžete bez obav nalít i horkou kávu. Nic to s nimi neudělá, jsou totiž vysoce odolné. Navíc mají i moderní design.
Ekologická likvidace kelímků
Co s nimi po jejich použití? Jak je co nejlépe zlikvidovat? Na pořadu dne jsou dvě možnosti. Jednou z nich je konzumace kelímků, které jsou vyrobeny z pšeničné mouky a otrub, díky čemuž jsou vhodné pro vegany i vegetariány. A pokud na ně zrovna vaši hosté nebudou mít chuť, žádný stres. Tyto ekologické kelímky se totiž v nejpozději do 30 dnů plně rozloží.

159_rrrzg

Jasná volba pro vaši narozeninovou oslavu a další velké akce
Ekologické jedlé nádobí je jasnou volbou všude tam, kde se konají různé venkovní akce jako narozeninové oslavy, grilování, raut, teambuildingová pracovní akce a další setkání. Je praktické svým řešením a minimalizováním uhlíkové stopy. Vsaďte i vy na toto chytré řešení a potěšte hosty touto ekologickou variantou stravování. Udělejte něco prospěšného pro přírodu a snižte produkci plastů a dalšího nebezpečného odpadu díky volbě jedlého nádobí.

Comments are closed.