Skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí

Na dnešním trhu existuje velké množství zábradlí a schodů, které si můžete pořídit. Vždy však záleží na tom, zda chcete zábradlí do vnitřních, či venkovních prostorů a kolik máte na schody a zábradlí místa. Mezi nejoblíbenější zábradlí nyní patří zábradlí skleněné, nerezové a v neposlední řadě také zábradlí francouzské.

Zábradlí (2)

Zábradlí skleněné je dokonalé do větších prostorů, kde vynikne jeho moderní styl. Často se s ním můžeme setkat v obchodních domech, či ve větších kancelářích. Toto zábradlí může být buď celoskleněné, nebo kombinované s jiným materiálem. Nejčastěji se kombinuje s nerezem, nebo se dřevem. Z tohoto materiálu se vyrábějí z pravidla většinou sloupky, či madla. K těmto prvkům se poté použije skleněné výplně. Sklo si můžete vybrat buď kouřové, mléčné, čiré, či barevné kalné sklo. Vždy záleží na tom, kam chcete zábradlí umístit. Pokud ho chcete dávat na Váš balkón, je lepší zvolit kouřové sklo, které Vám zachová soukromí. Ba naopak v kancelářích a v obchodních domech je dobré čiré sklo. Jeho údržba je jednoduchá a postačí Vám navlhčený hadřík, nebo speciální přípravek proti šmouhám.

Zábradlí

Firma kmkdesign, se už spoustu let zabývá právě zábradlím a schody. V jejich nabídce naleznete zábradlí nejen skleněné, ale také nerezové, balkónové, francouzské. Vybrat si také můžete z mnoha schodišť a to s točitých, kombinovaných, či skleněných a nerezových. U každého schodiště se také můžete podívat na orientační cenu a to včetně zábradlí. Navíc se tato firma zabývá také výrobou a instalací střešních stříšek. Ty jsou ideální na balkóny, nebo nad dveře, kde Vás ochrání při dešti. Dále si také prohlédněte kovovýrobu, může Vás zde něco zaujmout a můžete si zdokonalit svůj domov.

Pokud váháte, jaké zábradlí si vybrat, tak si nechte poradit od této firmy. Zaručeně nebudete litovat a výsledek bude stát za to.

Comments are closed.