Sympatická reklama pro váš podnik

Sympatická reklama pro váš podnik

Vlastníte firmu nebo podnik, který je součástí gastronomického odvětví? Ale nemusí se jednat jenom o gastronomii, ale i o jiná odvětví služeb. Tam, kde se denně setkáváme s lidmi, respektive potencionálními zákazníky, nám jde především o to, aby se k nám co nejdříve vrátili a s důvěrou se na nás obrátili. Takže máte třeba kadeřnictví nebo pizzerii? Chcete, aby vaši zaměstnanci dobře vypadali, protože i to je součástí kvalitních služeb, aby to navenek dobře vypadalo?

tricko

Pořiďte jim stejnokroje. Neboli třeba trička s logem vašeho podniku, za jehož design jste také zaplatili, byla by škoda toho nevyužít na všechny možné strany. Nemusí se jednat vyloženě jenom o trička, například na číšnících a servírkách vypadají opravdu hezky a elegantně takové polokošile s límečkem. Zakupte si třeba černé a nechte si na ně vaše logo vytisknout nebo našít. I zaměstnanci budou rádi, že nemusejí shánět oblečení ve stejné barvě, a stejně by pak vypadali jako každý pes, jiná ves.

Využijte lákavé nabídky, kterou je sleva od Promo Textile, navíc ve větším množství kousků se vám to rozhodně vyplatí. Pokud vaši zaměstnanci pracují venku, můžou se součástí jejich pracovní uniformy stát i takové čepice s kšiltem. Do chladnějšího počasí můžete objednat i mikiny, které se obzvláště teď v podzimních dnech budou určitě hodit. Součástí jejich nabízených produktů jsou samozřejmě i kvalitní zástěry pro číšníky a servírky. V repertoáru mají i několikero nabízených barev, takže si určitě vyberete tu svojí.

cervene tricko

S důvěrou se obraťte https://www.vzajemnesouziti.cz/file.php%3Fnid%3D15768%26oid%3D5885063 na tohoto dodavatele i pokud budete chtít obdarovat například vaše zákazníky něčím k Vánocům. Je to taková skrytá podprahová reklama, ale kdo se nestará kvalitně o svoje dodavatele nebo zákazníky, se zlou se může potázat. Tato reklama nestojí tolik jako jiný druh, využijte toho. Hezkým dárkem je i látková taška.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.