Údržba vody v bazénu

Údržba vody v bazénu

Jak známo, a to všeobecně, vodu v bazénu je třeba udržovat, aby byla čistá jako sklo, a ne aby z ní časem byla podivná nevonící břečka. Proto se používají všelijaká zařízení a prostředky. Bez nich by to voda prostě nezvládla. Jistě již máte nakoupeno a jistě víte co a jak. A máte již také vločkovač? Ach tak, nuže nyní jsme vás načapali při zásadní neznalosti. Že ani nevíte co to je? Nu, nevadí, vysvětlíme, posloužíme poradíme.

Dno bazénu

Pokud se domníváte, že vločkovač do bazénu je něco jako zasněžovač v zimě, že vyrobí sněhové vločky a na hladině vznikne sníh a led vhodný k bruslení, tak to se mýlíte. Ne moc, ale trochu ano. On totiž vločkovač ty vločky skutečně udělá. Ale k nim je delší cesta a tu si nyní vysvětlíme.

Zmíněná věc je totiž tekutina, a ta na základě chemických a jiných reakcí dokáže udělat vaši vodu ještě čistější, a ještě průzračnější než tomu je doposud. Ony se totiž v té vodě objevují částice, které neumí zachytit žádný filtr. Nevidí je v podstatě ani lidské oko, tedy samostatně, jen když je jich více. A tu právě ztratí voda svou průzračnost. A proto zde nastupuje onen výše zmíněný pomocník. On totiž dokáže tyto částice najít, a dokáže se s nimi spojit. Tím je „vysráží“ do vloček, které klesnou na dno bazénu a vy je obyčejným bazénovým vysavačem v klidu odstraníte.

Není to nic složitého, prostě vločkovač nalijete do vody, počkáte až se projeví jeho účinky. Na druhý den na to pustíte váš vysavač. Je hotovo a vy máte opět vodičku jako od pramene.

Děvče u bazénu

Vločkovat lze objednat ve více množstevních variantách, takže si můžete zvolit která vám bude nejvíce vyhovovat. Jen je třeba si spočítat, že čím více koupíte, tím více ušetříte. A na dotaz stran kvality vody. Ne, samozřejmě se použitím tohoto prostředku kvalita vaší vody v bazénu nijak nesníží. Z toho opravdu nemusíte mít obavy. Jsou zcela zbytečné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Nezařazené
Comments are closed.