Aby si vaše děti hrály na čistém koberci

Aby si vaše děti hrály na čistém koberci

Koberce stále patří k nejoblíbenějším podlahovým krytinám na celém světě a naše země není výjimkou. Po kobercích se pohybují dospělí i děti a velmi často je využíváme i pro posezení, relaxační či posilovací cvičení a dokonce i pro hraní a pro pracovní účely. Na koberci se dobře pracuje s textilními střihy, snadno se tu nazírá do rozložené papírové mapy a práce s notebookem je tu mnohdy příjemnější, než u psacího stolu.

koberec na podlaze

Koberec nachází uplatnění i v dětském pokoji. Poslouží dětem pro sestavování dílků stavebnic, pro skládání puzzle, pro hraní s autíčky, panenkami, figurkami a další tvořivé činnosti. Na koberci lze také snadno pracovat s plastelínou, kinetickým pískem a dalšími výtvarnými potřebami.

Špinavý koberec aneb faux pas pro vaši návštěvu

Představte si, že se k vám přihlásil váš známý, řekněme bývalý spolužák, který by vás po deseti letech od doby, co jste se viděli naposledy, navštívil. Naplánujete si návštěvu na pevný termín a budete se těšit nejen vy, ale zejména vaše ratolesti, které jsou ve věku dětí vašeho kamaráda. Všechny děti si u vás v obýváku a v dětském pokoji mohou rozložit deskové a karetní hry a bude tu skutečně veselo. K hraní se mohou připojit i dospělí a hraní na koberci tak může získat zajímavý rozměr a patřičný spád.

hra na koberci

Jakmile se přiblíží kýžený okamžik a začnete s pokládkou hracích ploch na podlahu, namísto pohodové atmosféry si všimnete několika fleků, na které jste jaksi zapomněli, a k tomu se přidá i štiplavý odér, připomínající právě odložené použité ponožky.

Nenechte si pokazit takovouto nepříjemností návštěvní den, zkontrolujte váš koberec v předstihu, a zjistíte-li, že něco není v pořádku, pozvěte na čištění koberce specializovanou firmu. Ta si poradí jak s ponožkovým zápachem, tak i s různými skvrnami od jídla, obuvi, od domácích mazlíčků a všech dalších nečistot.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.