S podprsenkou nebo bez

S podprsenkou nebo bez

Sezóna plesů je v plném proudu a vy stále odkládáte ty nové plesové šaty, které jste si před sezónou koupila, protože nemáte odvahu si ji obléci, protože jsou odvážného střihu? Protože víte, že si pod ně nemůžete vzít podprsenku a netroufáte si, vyjít na ples bez ní? Bez podprsenky, která vás sice ochrání od případného trapasu, že někdo uvidí, co vidět nemá, ale zároveň by vám byly vidět ramínka a podprsenka se celkově do takových šatů zkrátka nehodí a nenosí? Ale co s tím, když víte, že vám šaty jinak padnou a chtěla byste se v nich předvést? Nabízíme vám možnost, o které jste možná ještě neslyšela, i když mezi celebritami jde o běžnou pomůcku, jak mít pevná prsa i bez podpory podprsenky. Jde o lepící pásky, ale rozhodně ne o ty, které používáte v kanceláři.

Použít oboustrannou lepící pásku místo podprsenky se vám může zdát jako hodně divný nápad, ale když se kouknete na stránky firmy Lifties, pochopíte, jak jednoduše se dá vylepšit váš dekolt, aniž byste musela mít podprsenku. Trochu šikovnosti s lepící páskou a budete mít vzorový dekolt.

žena

Máte menší pevná prsa, ale stejně máte problém obléknout si šaty, že by vám mohly prosvítat přes šaty bradavky, pokud nebudete mít podprsenku? I vám může firma Lifties nabídnout pomoc. V jejich sortimentu je totiž pomůcka, která slouží jako ochrana bradavek. Nenápadné silikonové nalepovací kolečko, kterým si zakryjete bradavku vám dodá sebevědomí a můžete vyrazit do společnosti i v průhledných šatech.

bradavky

Některé ženy mají problém, že jim v upnutém tričku jsou vidět bradavky. Mužům se to jistě bude líbit, ale mnohá žena se za to stydí. Tak milé dámy, už není důvod nosit v parném létě podprsenku jen proto, aby vám nebyly pod tričkem rozpoznat bradavky. Můžete použít silikonovou ochranu bradavek od firmy Lifties a můžete si užít podprsenkou nespoutané léto.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.