Internetové seznamky- někteří je milují a jiní nenávidí

Internetové seznamky- někteří je milují a jiní nenávidí

Až šedesát procent mladých lidí se poprvé ,,vidělo“ na sociální síti. Stačí k tomu málo. Narazíte na fotku své kamarádky, která je na oslavě jejích kamarádů z práce. Zalíbil se Vám muž, co stojí na fotce vpravo? Máte štěstí, je na fotce označen! Stačí už jen najet na jeho profil a pokusit se o první kontakt s ním!

Zní to vše tak lehce, avšak existují i situace, které nás mohou zavést do úzkých? Internetové známosti totiž nemusí vždy skončit dobře.
rozhovor dvou lidí

Čeho se v rámci seznámení na internetu vyvarovat?

·         Internet Vám nabízí pouze to, co chce Vámi vyhlídnutý objekt sdílet. Může se stát, že ve skutečnosti se Vám vůbec líbit nebude.

·         Pouze některé sociální sítě umožňují videohovory. Pokud tu tato možnost je, využijte ji! Je důležité i vystupování člověka a možná v tu chvíli se rozhodnete, zda se Vám objekt líbí nebo ne.

·         Na seznamku si každý může napsat jen to, co chce. Ani nemusí odpovídat pravdivě a Vy tomu můžete uvěřit.

·         Prostřednictvím zpráv nezjistíte, jestli je daná osoba pro Vás ta správná, trvejte co nejdříve na osobním seznámení! Také platí, že nikomu neposkytujte důvěrnější informace o sobě nebo o svých blízkých. Neposílejte odvážnější fotky nebo adresu.
žena a šálek

Jaké internetové seznamky se osvědčily?

Existuje spousta seznamek, kde je možné se bezplatně zaregistrovat. Mezi ty nejoblíbenější patří Štěstí.cz, Darling- seznamka pro náročné (ne, nejedná se o vtipnou poznámku, seznamka toto přízvisko sama uvádí i na svých oficiálních stránkách) nebo Lidé.cz. Pro mladší generace, které upřednostňují velmi rychlý kontakt s okolím, máme i mobilní aplikace, je jí například Tinder.

Seznámit se s někým pouze prostřednictvím obrazovky může být risk nebo také zisk. Pokud se budete chovat rozvážně a nebudete sdělovat naprosto cizím lidem to nejdůvěrnější, nebudete poskytovat osobní údaje podezřele vyhlížejícím osobám, možná se zařadíte mezi další šťastlivce, kterým internet přinesl lásku na celý život!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.