Jak fungují adaptogeny aneb efektivní náhrada Viagry

Jak fungují adaptogeny aneb efektivní náhrada Viagry


Viagra se stala natolik kontroverzním přípravkem, že se řada lidí raději soustředí na přírodní léky. A zde mohou mnozí tápat, protože přírodních bylin jsou tisíce, a stejně tak i různých bylinkářů a léčitelů. Každý může tvrdit něco jiného a ne každý léčitel je skutečný odborník. Do hry také promlouvá konkurenční boj, a tak se snadno můžete chytit do pasti. Jednou z pastí jsou také tzv. generika Viagry, která obsahují stejnou syntetickou látku Sildenafil, tedy rozhodně se nejedná o nic přírodního. Co použít místo Viagry, aby to mělo pro vás skutečný význam?

muž a žena

Vyzkoušejte adaptogeny

Adaptogenům se přezdívá rodině léčivých bylin, rostoucích roztroušeně po celém světě, ale převážně v nehostinných podmínkách. Například Maca peruánská, Eleuterokok a Ashwagandha rostou ve vysokých nadmořských výškách, kde jiné rostliny nepřežijí. Díky tomu si ovšem uchovávají ve svých kořenech mnoho výživných látek, a pro člověka je to skutečná superpotravina. Stačí jen malé množství sušeného rozemletého kořenu, aby vám srovnal hormony, potlačil ty stresové a vyzdvihl potřebný testosteron a navíc vyživoval tělesné buňky ve všech částech vašeho organismu a jako bonus poskytoval větší libido (chuť na sex) a životní vitalitu.

zamilovaný pár

Adaptogeny jsou přírodní zázrak a není náhoda, proč se Ženšenu přezdívá „Všehoj“, tedy bylina, co hojí všechny choroby. Kořen Ženšenu má také tvar lidského těla a tato paralela je v přírodě známa u více plodů, například fazole, které mají značný pozitivní vliv na ledviny, vypadají jako ledvina, a vlašské ořechy – pravý poklad pro váš mozek, vypadají jako mozek.

Nebuďte pošetilí a staňte se moudrými, protože moudrý člověk je vědomý – dobře ví, kde je pravda skrytá, zná to správné „know how“ a nikdo jej „neopije rohlíkem“. Moudří lidé také posilují pozitivní kolektivní vědomí a předávají svou moudrost dál – nenechávají si ji jen pro sebe.

Comments are closed.