Sáčky se zipem se vám mohou doma hodit v různých velikostech

Sáčky se zipem se vám mohou doma hodit v různých velikostech

Potřebujete uložit drobnosti, co by se vám poztrácely, kdyby byly ve sklenici nebo v misce či plastové dóze? Žádný problém! Použijte docela obyčejné sáčky se zipem. Vtip je v tom, že ze sklenice se drobnosti hůře vyjímají, a obvykle sklenici musíte nejprve naklonit a někam její obsah vysypat, a to je právě ta klíčová fáze, kdy se něco může ztratit. Třeba takové docela titěrné šroubečky od rozebraného budíku. Podobné je to se všemi miskami, dózami a nádobami omezené velikosti. Se zipovými sáčky je to jednodušší, tam stačí vložit ruku, dovnitř dobře vidíte a nahmatáte jen to, co potřebujete. Sáček po uzavření rozhodně nic nepropustí, uzávěr je naprosto pevný a spolehlivý, za každých okolností. Pokud sáček neprotrhnete, uzávěr vás určitě nezklame.

hromádka vrutů

Trvanlivé potraviny – víte, že je mnohem výhodnější nakupovat na Internetu s množstevní slevou? Týká se to zejména potravin, tedy trvanlivých potravin, které můžete doma skladovat i řadu měsíců. A chcete-li ještě více ušetřit a udělat něco pro své zdraví, nakupte do zásoby luštěniny a celá obilná zrna. Můžete si je doma mlít na elektrickém či ručním mlýnku a péct si chléb vždy z čerstvého obilí. Luštěniny navíc nahradí maso a svým obsahem vlákniny přispívají k prevenci proti nádorovým onemocněním trávicího traktu. V zip sáčcích vám luštěniny i obilí doma vydrží i dva roky, uložené v temnu a v chladnější místnosti. A vystačíte se zipovými sáčky, nepotřebujete žádné drahé dózy.

montážní vruty

Výhody sáčků s uzavíracím jezdcem spočívají i v tom, že mohou mít různou velikost a tuhost, takže do nich bezpečně můžete vložit i těžší obsah, tedy např. do většího pytle třeba i desetikilové balení fazolí. Sáčky jsou obvykle průhledné, tak budete mít stále perfektní přehled o uložených potravinách Do sáčků lze ovšem vkládat i velmi sypké či polotekuté nebo tekuté suroviny, např. mouku, strouhanku nebo olej, grilovací marinádu, kysané zelí, ovocnou dřeň, čalamádu atp.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.