Terapie něhou

Terapie něhou

Na světě je mnoho tradičních i netradičních terapií. Některé jistě znáte, jiné ne. Mezi nejnovější se řadí terapie něhou, která působí již napoprvé velmi netradičně. Že nevíte, o co jde? Pojďte ji tedy s námi vyzkoušet.
Terapie něhou je úžasná novinka, která se hodí úplně pro každého, ale nejvhodnější je pro toho, kdo se cítí osamělý. Pro toho, kdo se nemá s kým objímat a nasávat tak ty pocity, které člověka naplňují. Bez doteků blízkých lidí se můžete cítit osamělí, plni flustrace a nenaplněnosti. A přitom stačí tak málo – nechat se terapeutem hýčkat. Terapie něhou vám skvěle vynahradí to, co vám schází. A to hlazením.
zpívající misky
Jak taková terapie tedy vlastně probíhá?

Na takovou terapii se objednáte jako na každou jinou. Poté vás ve smluvený den a čas terapeut uvítá v příjemném prostředí. Navodí příjemnou atmosféru tichou hudbou. Nejde o nic erotického ani intimního. Terapeut své klienty něžně hladí a povídá si s nimi. Ten, kdo je zklamaný či stresovaný běžnými starostmi všedních dní, zde najde útěchu, pochopení a vytržení z reality, které jsou navíc provázeny právě doteky, které odplaví pocity osamění a dopomůžou naplnit citovou nádrž.
svíčky pro terapii
Co všechno terapie něhou dokáže zahojit?

· Smutek, úzkost, deprese– jestliže vás tyto negativní pocity v životě provázejí, jistě jste již navštívili psychiatra. Jeho léčba je sice účinná, ovšem mnohdy je na dlouhou dobu. Pokud k tomu přidáte i terapii něhou, uvidíte, že budete moci antidepresiva brzy vysadit.
· Ztrátu orientace v životě– možná patříte mezi ty, co se celý život za něčím honí. Nekončící cíle dokážou pořádně vyčerpat. Terapie něhou vám pomůže ukázat, jak můžete zlepšit svůj život.
· Syndrom vyhoření– jestliže vás přestal život bavit, měli byste udělat takovou změnu, která vše vylepší. Terapie něhou vám pomůže dojít k vysněnému cíli.
relaxující žena
Skrz doteky vás terapeut pozná, a vy k němu postupně získáte důvěru. Vyzkoušejte i vy terapii něhou. Pečujte o své zdraví a duševní pohodu , jedině to vás dovede ke spokojenému životu.

Comments are closed.