Děti nemají rádi nudu

Děti nemají rádi nudu

Jen co skončí letní prázdniny tak si můžete na chvilku oddechnout, protože Vašim dětem zase začal pravidelný režim. Školka, škola, babičky, kroužky…nemusíte shánět hlídání na každý den a občas Vám zbyde i trocha času na Vás. Ale nezapomínáte na to, že deset měsíců uteče jako voda a prázdniny tu budou zase, tudíž je skoro čas začít plánovat další dovolenou. Dám Vám pár typů na letní dovolenou, kde se budete bavit vy i Vaše děti.
dívka v létě

1, dovolená u moře

Když si plánujete dovolenou u moře tak je velmi důležité abyste se začali o to, kam pojedete zajímat vcelku brzy. Většina dovolených u moře se rezervuje již v zimě či na jaře a zaručí Vám to také výhodnější cenu díky takzvané akci first minute, to znamená, že je cena výhodnější díky tomu, že si dovolenou naplánujete hodně do předu. Ale existuje také opak, pokud je Vám jedno kdy na dovolenou pojedete a můžete se sbalit a hned vyrazit tak můžete využít akci last minute, to naopak znamená, že máte výhodnou cenu díky tomu, že na dovolenou odjíždíte například dva dny po zakoupení zájezdu.

Také je důležité abyste si určili formu stravování některé apartmány mají své kuchyně a tam si můžete vše uvařit, ale v dnešní době je také velmi výhodné tzv. all inclusive. To znamená, že v daném hotelu máte zdarma všechno jídlo (snídaně, oběd, večeře, většinou bývají k dispozici i různé svačiny) a některé pití. Nebo můžete také využít polopenzi kde se většinou jedná o snídani a večeři.

2, chata v přírodě

Chatu si můžete pronajmout jak v české republice, tak v zahraničí, podle toho, kolik Vás na dovolenou pojede tak si můžete také pronajmout buď celou chatu či jednotlivé pokoje a o společné prostory se dělit. K dispozici jsou jak chaty v horách, tak chaty u různých rybníků či nádrží, záleží jen na Vašich preferencích, kterou možnosti si vyberete.
rodina na molu

3, koupání

O letních prázdninách je mnoho možností kam se vydat k vodě, když Vám nevyjde zahraniční dovolená u moře. Máme u nás spoustu rybníků, nádrží, plaveckých bazénů, aquaparků, lomů i koupališť, stačí si jen zjistit, které je to nejblíže u Vašeho bydliště či, které poskytuje to, co chcete. Na spoustě z těchto míst je k dispozici různé občerstvení, sprchy, sportovní hřiště či skluzavky do vody.

Comments are closed.