Velmi oblíbený moderní druh zábavy je fotokoutek

Velmi oblíbený moderní druh zábavy je fotokoutek

Mobilní fotostudio, nebo chcete-li fotokoutek či fotobudka, kde se můžete fotografovat před fotopozadím s veselými rekvizitami, vidíte se na dotykovém displeji a při odchodu si odnášíte vytištěné fotografie na památku. V současné době nenajdete lepší zábavu na svatbu, ples, firemní večírek nebo například i na oslavy narozenin. Je to forma ideální a moderní zábavy na všechny akce.
Veselý a zábavný fotokoutek se skvěle hodí nafiremní akce,party,svatby, vánoční nebo silvestrovské večírky, dále naoslavy narozenin nebo také navýročí. Vhodnou příležitostí jsou také veletrhy a výstavy,maturitní plesy a další společenské události.
focení na narozeninové party
Stačí si prohlédnout internet, kde je spousta odkazů, na kterých se fotokoutky nabízí. Stačí si jej pouze objednat s přesným určením místa i času, kam jej budete chtít umístit.  Daná firma přiveze toto mobilní fotostudio až na místo akce, vše zapojí, nastaví, pečlivě se postará o vybrané pozadí a pak už je vše na hostech, kteří se mohou oddávat vesele střemhlav vstříc zábavě.
Postup i obsluha jsou zcela jednoduché. Postavíte se před fotobudku a dotknete se ikonky foťáku na dotykovém displeji. Na obrazovce si poté sám program složí jednotlivé fotografie do jedné fotky. Vy si tak ihned můžete prohlížet pořízené fotky a vybrat si ty, které chcete vytisknout a to v počtu, který si sami určíte. Každá vytištěná fotka je pak opatřena grafickým proužkem akce či logem zadavatelské firmy, která danou oslavu či party pořádá.
nevšední nápad na fotku
Pozadí fotokoutku si může klient neboli zadavatel vybrat i sám, dle zaměření či druhu akce. To samé platí i o rekvizitách k focení. Dokonce spousta firem zajišťujících fotobuňku vám, pokud je nemají v nabídce, vytvoří propriety na vámi zvolené téma přímo na míru.
Na akcích, kde je spousta lidí a tím pádem je nutné, mít tam o zábavu postaráno, je fotokoutek trefa do černého. Takové mobilní fotostudio vždy hosty pobaví a zároveň zabaví. Rekvizity na určité téma jsou zárukou originality a mají v sobě kouzlo i velkou dávku legrace.

Comments are closed.