Vychytávky, kterými změníte svůj vzhled rychle a efektivně

Vychytávky, kterými změníte svůj vzhled rychle a efektivně

Péče o krásu je na vrcholu, a na trhu lze sehnat spoustu pomůcek, a doplňků stravy, které nám pomohou vyladit fyzický vzhled, a zazářit. Ne všechny však fungují stoprocentně, a některé jsou jen tahači peněz. Na co se můžeme spolehnout?

Pleť

Zdravá a krásná pleť je takovým základem krásy. Je tedy třeba o ni správně pečovat. Pro mladistvě vyhlížející pleť je důležitá dostatečná hydratace, a to jak zevně, tak i vnitřně. Dále je pak potřeba doplňovat dostatečné množství kolagenu. Proč? Kolagen pleť omlazuje první roky života sám, jelikož tělo si jej tvoří v dostatečném množství, asi tak do 25 let.

fénování vlasů

Později však musíme hledat způsoby, jak jej doplňovat. Tabletky však bohužel nejsou schopny obsáhnout dostatečné množství kolagenu, a tak je ideální volit nápoje, které kromě kolagenu obsahují i další, mládí podporující vitamíny. Pro ty, kdo trpí na akné, je naopak důležité změnit jídelníček, který by neměl obsahovat zbytečně tučné, a nezdravé věci, které se na tvorbě akné podílejí. Dále pak také důkladná hygiena, a minimální množství make-upu, který pleť zbytečně zanáší. Suchou pleť pak můžete promazat i obyčejnou indulonou, která má mnohdy lepší výsledky, než veškeré drahé krémy.

pleť od hlíny

Vlasy

Mezi nejčastější problémy s vlasy patří vypadávání, mastné vlasy, či naopak suché vlasy, lupenka, ale také lámavost. Pro vlasy je však důležitá důkladná péče, která spočívá v tom, že budete vlasy pravidelně mýt, ideálně šamponem určeným pro konkrétní typ vlasů, a budete šampon dostatečně vymývat. Důležitý je také kondicionér, a v případě třepících se konečků pak speciální séra, která třepení zabrání. Vyhněte se zbytečné zátěži v podobě barvení vlasů, žehlení, či jiným tepelným úpravám, které vlasům škodí. Pokud už musíte tuto úpravu podstoupit, není od věci použít ochranný sprej na vlasy. Ochrana vlasů je velmi důležitá, a není radno ji podceňovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.