Mašinka Tomáš a zajímavé hračky pro děti

Mašinka Tomáš a zajímavé hračky pro děti

Děti si v průběhu let vždy oblíbí nějaký seriál, který je uchvátí a pak si přeji mít tyto hlavní hrdiny i ve svém pokojíčku na hraní, na oblečení, psacích potřebách i na plakátech se kterými si mohou polepit pokojíček. Oblíbenost seriálu se mění, ale jsou některé, které děti milují už desítky let. Takovým seriálem je právě příběh o Mašince Tomášovi a jeho kamarádech.

Děj seriálu o Mašince Tomášovi se odehrává na ostrově Sodor. V nových dílech, které stále vznikají, se mašinky přesouvají různě po světě. Zde potkávají nové kamarády a kamarádky a zažívají nová dobrodružství. Z příběhů plynou i dobrá ponaučení pro děti.

omalovánky pro děti

Díky velké oblibě, které se seriál těší v průběhu let, nasbíral mnoho věrných diváků po celém světě. A i díky tomu najdete Mašinku Tomáše na mnoho produktů, které jsou určené pro děti. Mašinka Tomáš je tak na všem oblečení, povlečení, polštářích, dece, šamponech, deštníkách, batůžkách, ale také v podobě hraček, se kterými si děti mohou hrát.

mašinka tomas hracka

Skvělé jsou i vzdělávací aktivity s motivem těchto hrdinů. Můžete tak pořídit Mašinku Tomáše omalovánky Mašinka-Tomas. Ale také časopis, příběhy zpracované v knize, puzzle, leporela a další. Tyto vzdělávací aktivity podávají zajímavou formou různé úkoly pro děti. Ti tak mohou společně se svými hrdiny se učit barvy, počty či si číst příběhy. Takže pokud děti nemůžete motivovat k těmto činnostem, tak věřte, že společně se jejich hlavními hrdiny jim úkoly půjdou od ruky a budou je dělat s větším nadšením. V těchto aktivitách si děti procvičí paměť, čtení, jemnou motoriku i logické myšlení. Mašinky děti fascinují i bez toho aniž by museli tento seriál znát. Takže i pokud děti na seriál nekoukají a neznají ho, pak i omalovánky, knihy, hračky i puzzle bude mít rádo už jen proto, že je tam namalovaná mašinka s usměvavým obličejem a plní s ní úkoly.

Comments are closed.