Palety 100x jinak

Palety 100x jinak

To, že palety jsou využívány ve skladech a obchodech, na tom není nic divného ani překvapivého, u velkých obchodů jich můžeme vídat stovky. Možná už jste se ale setkali s tím, že se dají využít i jinak, než jako podložka pod zboží nebo materiál. Pokud jste manuálně zruční a nebojíte se trochu experimentovat a navíc i uplatnit svoji vlastní fantazii, můžete je využít k výrobě nábytku. Budete tak mít naprosto jedinečné kousky, které nikdo jiný nemá. A navíc, ušetříte.
dřevěné palety epal

Doby, kdy byl nábytek v domácnosti několik desítek let, už jsou nenávratně pryč. Jestli jste šikovní, pak se můžete pustit do práce a vytvořit si netradiční kousky sami vlastními silami. Již několik let se jako materiál hojně využívají dřevěné euro palety. Jestli je vaše rozhodnutí neměnné, pak vás bude zajímat, kde se k nim dá vlastně přijít. Existují výkupny a tam je možné si potřebný počet kusů zakoupit, nabídnout vám mohou i různé velikosti, cena se pohybuje kolem osmdesáti korun za jeden kus za použitou a přes dvě stě korun zaplatíte za novou.
sklad na dřevěné palety

Nevíte kam s knihami, časopisy, sbírkou CD nebo DVD? Pak si vyrobte knihovnu přesně podle vašich požadavků. Toužíte mít svůj vlastní koutek, kde budete v klidu odpočívat a relaxovat? K výrobě pohodlné pohovky vám postačí pouhé tři kusy, pohodlná matrace a jako dekorace deka a nějaký ten polštářek. Kromě samotných palet toho už moc potřebovat nebudete, šrouby a barvu, kterou si vyberete podle své vlastní libosti. Podobně si můžete vytvořit i stolek k sedací soupravě nebo stolek odkládací, do předsíně věšák a do ložnice velkou postel. Podobně můžete zkrášlit i svoji zahradu. Prostě možností je nepřeberně.

Kromě toho, že takto vyrobený nábytek či jiné bytové doplňky jsou levné, mají i nízkou hmotnost, tedy se s nimi lehce manipuluje a navíc jsou zcela ekologické, neboť použité palety slouží dál. 

Comments are closed.