Můžete si dovolit splácet půjčku?

Můžete si dovolit splácet půjčku?

Vyjít s penězi je pro mnoho lidí nemalý problém, a tak není divu, že řada českých domácností žije od výplaty k výplatě. A koncem měsíce si mnozí půjčují. A co teprve, když mimo zajištění potřeb rodiny musí takoví lidé ještě navíc pravidelně splácet půjčku – tak to pak může být pořádně tvrdý oříšek! Proto není divu, že jsou finanční společnosti při půjčování peněz tak obezřetné. Zkrátka moc dobře vědí, jak to chodí, a nechtějí riskovat, že se jim jejich investice třeba už nikdy nevrátí. A z toho plyne ta nekonečně dlouhá řada podmínek a nároků, které musíte splnit, když požádáte o půjčku. Získat takovou půjčku, tím spíše, když se jedná o vysokou částku a na dlouhé roky dopředu, může být opravdu nelehké – vlastně je to tak, že ti, kdo to zvládnou, prokáží mistrovský kousek hodný obdivu. Podmínek, které musíte při žádosti o hypotéku splnit, je totiž celá dlouhá řada. A mezi nimi se zvláště vyjímá bonita, která je pro mnoho žadatelů naprosto nepřekonatelnou překážkou.

money-2817937_640

Bonita se totiž týká především pravidelných příjmů a výdajů žadatele. Na jejím základě poskytovatel úvěrů posoudí, zda svůj finanční závazek budete schopni v budoucnosti splácet. Takže když z výplaty tak tak vyžijete, tak je už předem jasné, že půjčku nezískáte. Jenže problém je v tom, že nároky na příjem domácnosti jsou tak vysoké, že na potřebnou půjčku už nedosáhnou ani lidé s průměrným platem, kterým by splácení ve skutečnosti nedělalo větší potíže.

money-4391561_640

Pakliže se takové problémy týkají i vás a je zřejmé, že banka vám půjčku neposkytnete právě kvůli tomu, že máte nevyhovující bonitu, neházejte ještě flintu do žita. Raději navštivte webové stránky nebankovní společnosti, a tam požádejte o hypotéku bez doložení příjmu – uvidíte, že tentokrát to vyjde. Posouzení bonity se ani v tomto případě nezbavíte, ale nebude tak přísné, respektive bude střízlivé a bude pracovat s vašimi reálnými možnostmi. A to je vaše velká šance na úspěch!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.